신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8

PDF
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 2
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 3
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 4
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 5
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 6
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 7
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 8
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 9
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 10
신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8 이미지 11
광고에 관심이 있으십니까?
1/11
PDF
가격:
요청 시 공개
가격 문의
판매자에게 연락
브랜드:  Capello
모델:  Diamant D8
형식:  옥수수 수확기
제조년도:  2024
순중량:  3080 kg
위치:  우크라이나 Shumskoy r-n, s. V.Dederkaly
게재 날짜:  2024. 5. 18.
Agronetto ID:  LA38070
설명
작업 폭:  5.6 m
줄 수:  8
줄 간격:  700 mm
작업 속도:  12 km/h
상태
상태:  신품
추가 정보
컬러:  레드

추가 정보 — 신품 옥수수 수확기 Capello Diamant D8

우크라이나어
Кукурудзяна жатка Capello Diamant D8
Кількість рядків: 8
Ширина міжряддя: 70см
Робоча швидкість: до 12 км/год
Тип рами: цільна

В жниварках Capello привід шнека – редуктор в алюмінієвому корпусі, внутрішня конструкція якого знаходиться в масляній ванні (так повністю усувається проблема привідних ланцюгів, система підтримується в чистоті і змащується без додаткового технічного обслуговування).
В жниварці відсутні додаткові передачі. Рух передається індивідуально на кожен вузол жниварки поворотним шестигранним прутком, що забезпечує її надійність і вимагає менше зусиль від комбайна для приведення жниварки в робочий режим. Обмежувач крутного моменту на виході в кожен вузол захищає механічну передачу від випадкових перевантажень при потраплянні в блок ножів сторонніх предметів, що виключає пошкодження рухливих частин. Запобіжна муфта кожного рядка розташована у маслянній ванні, що збільшує строк служби та зменшує кількість втручань для її обслуговування.
Подаючий шнек великого діаметра з перехресною спіраллю забезпечує безперервне рівномірне подавання без втрати матеріалу навіть в найнесприятливіших умовах збирання.
Замкнуті підвідні ланцюги з хромованими штифтами мають натяжні зубчасті колеса з технополімерів, які виключають ефект абразиву для забезпечення тривалого терміну служби і безшумності.
Кожух у Diamant - легкознімний, не потрібні інструменти, а тільки руки, що робить чистку жатки швидкою і забезпечує швидкий доступ до мисових ланцюгів і вальців з ножами. Кожний валець має 4 регульованих ножі з вольфрамовою наплавкою; гвинтовий кінець сприяє введенню стебла, а спеціальні накладки не допускають заплутування трави.
Нова захисна система ділителів (антишок) - при контакті з землею запобіжник миттєво відкидає дільник догори тим самим заощаджуючи тимчасові і фінансові витрати на можливу заміну пошкоджених подільників.

Качановідокремлюючі пластини регулюються безпосередньо з місця механізатора для оптимального адаптування до різних сортів кукурудзи. Тепер пластини встановлюються на однакову відстань з обох сторін, в результаті кукурудза без перешкоджання входить в фазу втягування.

Новий стеблеподрібнювач має 2 ножі та обертається зі швидкістю 3300 об/хв., що сприяє більш якісному подрібненню пожнивних рештків.
중요
이 오퍼는 단지 안내용입니다. 더 정확한 정보는 판매자에게 요청하십시오.
구매 정보
안전 정보
기계류나 차량을 판매하고 계십니까?
저희와 함께라면 가능합니다!

유사한 광고

신품 Capello QUASAR F12 가격은 요청 시 공개 옥수수 수확기 2023 8.4 m 우크라이나, Shumskoy r-n, s. V.Dederkaly