경매로 판매 중인 원형 베일 포크 Grep 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
원형 베일 포크 Grep
판매 완료
원형 베일 포크 Grep
원형 베일 포크 Grep 이미지 2
원형 베일 포크 Grep 이미지 3
원형 베일 포크 Grep 이미지 4
원형 베일 포크 Grep 이미지 5
원형 베일 포크 Grep 이미지 6
원형 베일 포크 Grep 이미지 7
원형 베일 포크 Grep 이미지 8
원형 베일 포크 Grep 이미지 9
원형 베일 포크 Grep 이미지 10
원형 베일 포크 Grep 이미지 11
1/11
위치:  스웨덴 Karlstad
게재 날짜:  2024. 6. 12.
판매자 재고 ID:  1997406
경매:  1
종료 날짜:  2024-06-18 10:18
설명
전체 치수:  0.1 m × 2.55 m × 0.85 m
상태
상태:  중고

추가 정보 — 원형 베일 포크 Grep

스웨덴어
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekommaKända anmärkningar och fel:Slitage samt en del rostskador förekommer
Fäste: Stora BM (Gamla modellen)
Lasthjälp med: Lastmaskin
Djup: 100 mm
Extra grepsektion
원형 베일 포크
검색 결과: 광고 192개
표시
구독